Mecz KS Łękawica 0:2 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe

Pierwszy mecz barażowy przyszło rozegrać nam na wyjeździe z drugą drużyną Klasy B gr. VI. Mecz był bardzo zacięty gospodarze grali bardzo twardo i od początku wiadomo było że nikt nie odstawi nogi w drodze do awansu do A klasy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0, na początku drugiej połowy gospodarze przejęli inicjatywę i stworzyli kilka dobrych sytuacji. W 66 minucie zawodnik gospodarzy upada w polu karnym po czy sędzia wskazuje na „wapno” lecz gospodarze nie potrafili wykorzystać tej sytuacji i Łukasz Chrobak bez trudności wyczuł intencję gracza i z łatwością broni rzut karny. W 70 minucie po strzale Jakuba Karasia nasza drużyna prowadzi , w 89 minucie prowadzenie podwyższa Adrian Miśtak i w tym momencie wiadomo było , że tego meczu już nie przegramy a do domu przywozimy sporą zaliczkę w postaci dwóch goli.

Skład: 1. Łukasz Chrobak, 2.Paweł Fudalej, 3.Piotr Fudalej, 6.Łukasz Fudalej, 16.Tomasz Seremet, 7.Sławomir Seremet, 9.Mateusz Fudalej, 10.Mateusz Nosek, 20.Andrzej Chłopecki, 11.Patryk Smoleń, 13.Rafał Leśniak

Rezerwa: 12.Emanuel Rodak, 5.Patryk Turek, 18.Adrian Miśtak, 14.Jakub Karaś, 19.Łukasz Jarek