Ferie gier wszelakich -podsumowanie

Sportowo i twórczo minęły ferie zimowe w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych.

Największym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży cieszył się tenis stołowy i piłkarzyki. Puzzle i gry zainteresowały młodszych czytelników. Na koniec ferii odbyły się warsztaty florystyczne, które poprowadziła Agnieszka Starzyk. Florystyka to idealna propozycja dla osób wrażliwych na piękno z dużą wyobraźnią o wyraźnych skłonnościach artystycznych. Takimi cechami charakteryzowali się nasi uczestnicy tworząc piękne kompozycje wiosenne m.in. z cebul kwiatowych które gdy zakwitną będą cieszyć domowników. Frekwencja w czasie ferii była duża i oto właśnie chodziło żeby można było w miarę aktywnie spędzić wolny czas.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom feryjnych spotkań za mile spędzony czas. Agnieszce Starzyk za bezinteresowne i twórcze poprowadzenie warsztatów, Stowarzyszeniu CASTOR za sponsorowanie materiałów na warsztaty.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii:


Dom Ludowy w Bobrownikach Małych oraz Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zapraszają na  Ferie Gier Wszelakich  czyli miłe spędzenie wolnego czasu podczas ferii. Zapraszamy w  okresie ferii od 31.01. do 10.02. 23 do Domu Ludowego w Bobrownikach Małych w godzinach pracy biblioteki  do  skorzystać z gier planszowych, piłkarzyków i tenisa stołowego można przynieść  swoją ulubioną grę i zagrać wspólnie z koleżanką lub kolegą.                 

Dla każdego coś miłego! Nie nudź się w domu! Zagraj z nami!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *