Konkurs plastyczny – wręczenie nagród

Z radością informujemy, że nasi laureaci mogli w końcu odebrać nagrody, jednocześnie przestrzegając zasad przebywania w placówce. Data wręczenia nagród została przełożona z powodu koronowirusa.

Gratulujemy laureatom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę.

W dn. 3 kwietnia br. w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych miało  odbyć się  wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego na ilustrację do ulubionej książki H.Ch. Andersena z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci ale z powodu pandemii koronowirusa zostało odwołane na czas nieokreślony. Ale to nie oznacza , że nie  możemy zaprezentować i podziwiać tak pięknych i pracochłonnych prac laureatów konkursu : Zuzanny Herman, Elizy Zuziak, Emilii Czosnyki, Zuzanny Czosnyki i Zuzanny Piotrowskiej.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy, nagrody czekają.


Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym tematycznie związanym z twórczością H.Ch. Andersena z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci

  1. Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci obchodzony jest w rocznicę urodzin H. Ch. Andersena (02.04.1805 r)
  2. Celem konkursu jest zapoznanie dzieci z twórczością H. Ch, Andersena, zachęcenie dzieci do twórczej aktywności oraz wspieranie czytania przez najmłodszych.
  3. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych oraz uczeń Szkoły Podstawowej w Rudce w wieku 5-8 lat, który do 27 marca 2020 r. złoży pracę związaną tematycznie z twórczością H. Ch. Andersena [ praca może przedstawiać bohatera, postacie z wybranej baśni lub ilustrację  do baśni] w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  4. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice na papierze A-4 ( rysunkowa, malarska, graficzna, kolaż lub wycinanka)
  5. Zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 03 kwietnia 2020 r. o godz. 17:00 w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych
  6. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *