Rekrutacja dodatkowa do projektu pn. „Publiczny Żłobek w Bogumiłowicach”

Szanowni Państwo

informujemy, iż Gmina Wierzchosławice oraz Publiczny Żłobek w Bogumiłowicach ogłosili dodatkową rekrutację do projektu pn. „Publiczny Żłobek w Bogumiłowicach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Rynek Pracy, Działanie 8.5 „Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym”.

Dokumenty rekrutacyjne przyjmowane będą w Publicznym Żłobku w Bogumiłowicach, 33-121 Bogumiłowice 275 od 20.05.2020 roku w dni robocze w godzinach od 15.00 do 17.00. Osoby zgłaszające się do Publicznego Żłobka w Bogumiłowicach proszone są o zachowanie szczególnych środków ostrożności zgodnie z obecnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi (osłona ust i nosa, zachowanie bezpiecznej odległości, dezynfekcja dłoni). Dodatkowa rekrutacja będzie prowadzona do momentu pozyskania brakującej liczby zgłoszeń zgodnie z założeniami projektu.

Szczegółowe informacje dot. naboru określa Regulamin rekrutacji w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne są dostępne do pobrania na stronie https://zlobek.wierzchoslawice.pl/o-projekcie/

Dodatkowe informacje o projekcie i możliwości udziału w nim można uzyskać pod numerem telefonu 530946361 – Publiczny Żłobek w Bogumiłowicach oraz (14) 631-90-19 – biuro projektu w Urzędzie Gminy Wierzchosławice.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie na Państwa stronie internetowej informacji o prowadzonej dodatkowej rekrutacji do projektu „Publiczny Żłobek w Bogumiłowicach”. W załączeniu przesyłamy ulotkę informacyjną o projekcie do wykorzystania. Z góry dziękujemy za pomoc w rozpropagowaniu powyższej informacji.

Z wyrazami szacunku
Ewa Maciak
Inspektor
Urząd Gminy Wierzchosławice
 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *