Kostiumowy Bal Andrzejkowy dla dzieci-fotorelacja

indeksNa balu andrzejkowym zorganizowanym na kilka dni przed wigilią świętego Andrzeja, pragnęliśmy wspólnie z najmłodszymi uczcić czas magii , wróżb i wspaniałej zabawy poprowadzonej przez panie z firmy Rajtek Dziecięcy Raj.

 

Oprócz świetnej zabawy nie zabrakło poczęstunku dla wszystkich uczestników balu.Kulminacyjną częścią programu były wybory króla i królową balu. Po długiej naradzie jury zdecydowało, że Królem i Królową Balu 2016 zostali: Ksawery Skóra i Dominika Golec. Gratulujemy.Malowaniem twarzyczek dzieciom zajęły się Joanna Golec i Urszula Kwiecień , którym serdecznie dziękujemy, natomiast za fotorelację dziękujemy Monice Kwiecień. Impreza sfinansowana ze środków finansowych Funduszu Sołeckiego i Stowarzyszenia CASTOR z Bobrownik Małych.


fot. Monika Kwiecień

 

 

Zapraszamy serdecznie dzieci na Kostiumowy Bal Andrzejkowy w dn. 19 listopada br. o godz. 16:00 do 19:00 w Domu Kultury w Bobrownikach Małych.

 

 

W programie: gry , konkursy , zabawy, plac zabaw, malowanie twarzy, na dzieci oprócz świetnej zabawy czekać będzie smaczny poczęstunek, wybór króla i królową balu, kiermasz ciast . Zabawę poprowadzi – RAJTEK DZIECIĘCY RAJ

Od godz. 19:30 zapraszamy dorosłych na spotkanie andrzejkowe przy muzyce mechanicznej. Wstęp wolny.

bal

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *