Kostiumowy Bal Andrzejkowy dla dzieci – reportaż z balu

100x100-balony23 listopada 2014 r. w Domu Kultury w Bobrownikach Małych odbył się bal kostiumowy dla dzieci, zorganizowany przez Stowarzyszenie Castor i sołtysa wsi Bobrownik Małych pana Leszka Katrę.

Duża sala na kilka godzin zamieniła się w krainę pełną wróżek, królewien, batmanów, spider manów i innych barwnych postaci z bajek i baśni. Zabawę rozpoczęliśmy rozstrzygnięciem konkursu plastycznego na ilustracje do jednej z wybranych baśni barci Grimm, zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Bobrownikach Małych. Laureatami zostali:

I miejsce: Karolina Chudzikiewicz, Paulina Ciupek, Aleksandra Radwańska, Martyna Sitko, Sebastian Skrabot, Michał Stawarz, Julia Szczepańska, Wiktoria Szczepańska, Artur Zorek

II miejsce: Patrycja Baran, Barbara Biała, Dorota Biała, Natalia Ciupek, Hubert Habel, Emilia Jonak, Dawid Kabat, Sandra Kabat, Wiktoria Kabat, Emilia Kawa, Martyna Kołodziej, Karolina Kordela, Kinga Kras, Daniel Liszka, Oliwia Mężyk, Damian Pach, Dawid Padło,Katarzyna Padło, Krzysztof Padło,Łucja Plebanek, Mateusz Smoleń, Wiktor Stawarz, Kacper Stec, Wiktoria Turek. Nagrody wręczała pani Agnieszka Pyrchla. Wszystkim laureatom gratulujemy

Liczne zabawy i konkursy przeprowadzone przez Radostka zachęcały uczestników do zabawy. Jedną z wielu atrakcji było malowanie twarzyczek dzieciom, które to ustawiały się w długiej kolejce aby zostać wymalowanym przez Paulinę i Aleksandrę Pyrchlę i Wiolettę Kwiecień. Jak przystało na prawdziwy bal, ważnym punktem imprezy był wybór królowej i króla balu. Królową balu została Julcia Szczepańska, natomiast królem Krzysiu Kabat. Koronacji dopełnił sołtys wsi.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.


fot. Katarzyna Stawarz, Paulina Pyrchla


Sołtys wsi i Stowarzyszenie CASTOR zapraszają dzieci na:

KOSTIUMOWY BAL ANDRZEJKOWY

który odbędzie się 23.11.2014r o godz. 15.30

                                 w Domu Kultury w Bobrownikach Małych.

W programie:

  • rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
  • konkurs na oryginalny kostium bajkowy
  • tanecznie bajeczną zabawę poprowadzi RADOSTEK
  • niespodzianki i konkursy z nagrodami
  • kiermasz słodkości
  • malowanie twarzy

bal andrzejkowy

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. bobik pisze:

    witam! mam pytanie czy będzie w tym roku zabawa sylwestrowa ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *