Mecz LKS Wierzchosławice-Ostrów 1:6 LKS Bobry Bobrovia

Początek meczu w Wierzchosławicach był bardzo udany dla naszych zawodników, już w 5 minucie po indywidualnej akcji prawym skrzydłem Jakuba Usarza wyszliśmy na prowadzenie. Gra na boisku była dość wyrównana, jednak w 14 minucie gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 35 minucie znów dobra akcja, prawym skrzydłem popisał się Jakub Usarz wycofując piłkę do Patryka Smolenia, któremu pozostało tylko „wpakować” piłkę do siatki. Kolejny gol w 38 minucie – znów kapitalny w tym meczu Jakub Usarz dośrodkowuje wprost na głowę Jakuba Karasia, a ten z łatwością pokonuje bramkarza gospodarzy. Nasza drużyna schodziła na przerwę z dwubramkową przewagą.

Po przerwie Patryk Smoleń w 51 minucie oddaje strzał na bramkę, a piłka trafia obrońcę gospodarzy co skutkuje golem samobójczym. W 55 minucie na boisku pojawia się Adrian Miśtak  zmieniając Patryka Smolenia, a w 65 minucie Andrzej Chłopecki zmienia Jakuba Karasia. Z boiska schodzi najlepszy zawodnik dzisiejszego meczu Jakub Usarz, który w tym meczu strzelił bramkę dorzucając do tego dwie asysty, za niego na placu gry pojawia się Patryk Turek. W 84 minucie po podaniu Mateusza Noska bramkę zdobył Adrian Miśtak. Sławomir Seremet podwyższa wynik meczu na 6:1. Wygrana w tym meczu pozwoliła wrócić naszej drużynie na pozycję lidera „B” klasy.

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny na ostatni mecz w tym sezonie na własnym stadionie , dnia 03.06.2017 (sobota) o godz. 17:00. Wspierajmy drużynę w kolejnym kroku po awans.