Wieniec Dożynkowy Bobrownik Małych w Warszawie

Wieniec Dożynkowy Bobrownik Małych w Warszawie.

Miło nam poinformować, iż tegoroczny wieniec dożynkowy z Bobrownik Małych ozdabiał imprezę „Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu”, który odbył się w Warszawie w niedzielę 11 listopada 2018 r.

 

 

 

 

Impreza została zorganizowana przez biuro „Niepodległa”, odpowiedzialne za koordynację obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Festiwal został otwarty przez prezydenta Andrzeja Dudę i wiceministra kultury i dziedzictwa narodowego Jarosława Sellina. Jak podają media w wydarzeniu wzięło udział ok. 300 tyś ludzi, którzy mogli podziwiać na trasie poświęconej Wincentemu Witosowi wieniec dożynkowy.. Organizatorzy zwrócili się do Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach w sprawie pomocy w organizacji jednego z punktów imprezy – udostępnienia wieńca dożynkowego jak i pomoc w transporcie.

GCK Wierzchosławice składa serdeczne podziękowania Sołectwu Bobrowniki Małej za możliwość wypożyczenia wieńca dożynkowego jak i Panu Markowi Boguszowi – firma BogMar z Bobrownik Małych, który bezpiecznie przetransportował wieniec dożynkowy do Warszawy. DZIĘKUJEMY!

Źródło: Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *