Złota Polska Jesień widziana oczami dzieci – konkurs plastyczny dla dzieci

Biblioteka Publiczna w Bobrownikach małych zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt.”Złota Polska Jesień widziana oczami dzieci”.

  1. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej związanej z jesienią (mogą to być kwiaty, drzewa, krajobrazy, słońce, niebo, zwierzęta itp.)
  2. Celem konkursu jest rozwijanie i kształtowanie wyobraźni dzieci, przenoszenia piękna uroków jesieni na papier oraz umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych.
  3. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych oraz uczeń Szkoły Podstawowej w Rudce w wieku 4-12 lat, który do 23. 10 .2023 r. złoży pracę w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  4. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice na papierze A-4 (rysunkowa, malarska, graficzna, kolaż lub wycinanka). Praca powinna być zaopatrzona w metryczkę( na odwrotnej stronie pracy): imię i nazwisko, wiek.
  5. Zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 30.10.2023r. w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  6. Prace nie podlegają zwrotowi i pozostają do dyspozycji Organizatorów. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystywanie nadesłanych prac konkursowych w ramach działalności Organizatora.
  7. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie podpisanego przez rodzica lub opiekuna prawnego załącznika nr.1

 

 

Serdecznie zapraszamy !!!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *