Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Złota Polska Jesień widziana oczami dzieci”- rozstrzygnięcie

6 listopada w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego pt. „Polska Złota Jesień widziana oczami dzieci”.

Dziękujemy wszystkim dzieciom które podjęły się tego wyzwania i wykonały piękne kreatywne prace. W konkursie wzięło udział 29 laureatów.

Jury postanowiło wyróżnić (I miejsce) następujących laureatów:

Karol Barczak , Malwina Barczak, Martynka Bryl, Malwina Bryk, Natalia Buwaj, Izabela Gola, Wiktoria Gola, Zuzanna Herman, Antonina Kowalik, Maria Kowalik, Zofia Kowalik, Bartosz Kozioł, Milena Kozioł, Franciszka Lizak, Zofia Molczyk, Karol Odbierzychleb, Kinga Odbierzychleb, Karolina Odbierzychleb, Natasza Padło, Oliwia Padło, Zuzanna Piotrowska, Adam Sikora, Agnieszka Sikora, Julia Starzyk, Alan Wrona, Miłosz Wrona, Milena Wrona, Adam Zuchowicz, Ania Zuchowicz.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy dzieciom za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.

Nagrody ufundowali : Starostwo Powiatowe w Tarnowie , Stowarzyszenie CASTOR  z Bobrownik Małych, Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych.


Biblioteka Publiczna w Bobrownikach małych zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt.”Złota Polska Jesień widziana oczami dzieci”.

  1. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej związanej z jesienią (mogą to być kwiaty, drzewa, krajobrazy, słońce, niebo, zwierzęta itp.)
  2. Celem konkursu jest rozwijanie i kształtowanie wyobraźni dzieci, przenoszenia piękna uroków jesieni na papier oraz umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych.
  3. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych oraz uczeń Szkoły Podstawowej w Rudce w wieku 4-12 lat, który do 23. 10 .2023 r. złoży pracę w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  4. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice na papierze A-4 (rysunkowa, malarska, graficzna, kolaż lub wycinanka). Praca powinna być zaopatrzona w metryczkę( na odwrotnej stronie pracy): imię i nazwisko, wiek.
  5. Zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 30.10.2023r. w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  6. Prace nie podlegają zwrotowi i pozostają do dyspozycji Organizatorów. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystywanie nadesłanych prac konkursowych w ramach działalności Organizatora.
  7. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie podpisanego przez rodzica lub opiekuna prawnego załącznika nr.1

 

 

Serdecznie zapraszamy !!!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *