Akcja Oddawania Krwi 2012

100x100-akcja-krewW dniu 20 maja 2012 w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych odbyła się II edycja akcji honorowego oddawania krwi pn. „ Moja krew ratuje życie”.
Podczas trwania akcji zgłosiło się 35 dawców, a krew oddało 26 osób x 450 ml = 11,700 litrów. W trakcie akcji uczestników częstowano kawą i ciasteczkiem.


Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, osobom biorącym udział w akcji, przekazujemy Państwu wyrazy wdzięczności i uznania za oddanie cząstki siebie na rzecz drugiego człowieka. Serdeczne podziękowanie za udział w akcji oraz pomoc kierujemy do Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Gminie Wierzchosławice, Panom sołtysom z Rudki i Wierzchosławic oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Olesna, na którą zawsze możemy liczyć.

Za wsparcie – pomoc serdecznie dziękujemy Proboszczowi Parafii w Rudce, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudce , wszystkim paniom ze sklepów za możliwość umieszczenia reklamy zachęcającej do udziału w akcji oraz Firmie Przewozowej „BOG-MAR”.

Wielkie dzięki!!!

Stowarzyszenie Rozwoju Bobrownik Małych CASTOR

tekst – Dorota Katra, zdjęcia – Tomasz Pyrchla


Akcja honorowego oddawania krwi pod hasłem „MOJA KREW RATUJE ŻYCIE” z przeznaczeniem dla 6-letniej Kamili, chorej na anemię plastyczną szpiku kostnego

Akcja jest organizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Bobrownik Małych CASTOR przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie Oddział Terenowy w Tarnowie.

Patronat honorowy i medialny podobnie jak w ubiegłym roku objęli Proboszcz Parafii NMP Królowej Różańca Św. w Rudce Ks. Bogusław Maciaszek oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Rudce Pani Barbara Gawlik.

Zaplanowany termin akcji krwiodawstwa: 20 maj 2012r. [niedziela] od godz. 12.00 do 16.00.

Miejsce akcji krwiodawstwa: Dom Ludowy w Bobrownikach Małych 223.

Dodatkowe informacje będą podawane w późniejszym terminie.

POŚWIĘCASZ TYLKO JEDNĄ GODZINĘ NA ODDANIE KRWI ABY URATOWAĆ CZYJEŚ ŻYCIE!

Możesz również polubić…