Konkurs plastyczny – rozstrzygnięty

24 lutego 2021 r. odbyło sie w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych wręczenie nagród w konkursie plastycznym na ilustrację wybranej baśni braci Grimm.

Komisja konkursowa zdecydowała, że wszystkim uczestnikom konkursu przyzna równorzędne pierwsze miejsce ze względu na to, że wszystkie prace były po prostu piękne.

Laureaci konkursu: Karol Barczak, Malwina Barczak,  Nadia Barwacz, Krzysztof Biały, Emilia Czosnyka, Zuzanna Czosnyka, Wiktoria Gola, Karol Goryl, Milena Łucek, Karina Mężyk,Karol Odbierzychleb, Karolina Odbierzychleb, Kinga Odbierzychleb,  Emilia Padło, Zuzanna Panek, Zuzanna Piotrowska, Adam Sikora, Agnieszka Sikora, Amelia Skrabot, Alan Wrona, Milena Wrona, Miłosz Wrona, Eliza Zuziak. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Bardzo dziękujemy Panu Jackowi Hudymie wicestaroście powiatu tarnowskiego za przekazane książki i Stowarzyszenie CASTOR za artykuły szkolne.


Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym na ilustrację wybranej baśni braci Grimm – Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka.

  1. Cele Konkursu jest przybliżenie uczestnikom konkursu sylwetki niemieckich pisarzy i językoznawców braci Wilhelma i Jacoba Grimmów z okazji 235 rocznicy urodzin Wilhelma Grimma, a także rozwijanie wyobraźni i aktywności plastycznej oraz stworzenie dzieciom  możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.
  2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych oraz uczeń Szkoły Podstawowej w Rudce w wieku 4-8 lat, który do 15 lutego 2021 r. złoży pracę w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  3. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice na papierze A-4 (rysunkowa, malarska, graficzna, kolaż lub wycinanka).Praca powinna być zaopatrzona w metryczkę( na odwrotnej stronie pracy): imię i nazwisko, wiek.
  4. Zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 24 lutego  2021 r. w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  5. Prace nie podlegają zwrotowi i pozostają do dyspozycji Organizatorów. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystywanie nadesłanych prac konkursowych w ramach działalności Organizatora.
  6. Do pracy należy dołączyć wypełnione przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenie stanowiące załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu.
  7. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Plakat konkursowy

Załącznik 1.do konkursu

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *