Kostiumowy Bal Andrzejkowy dla dzieci-pełen dobrej zabawy

indeks

W niedzielę w Domu Kultury w Bobrownikach Małych odbył się andrzejkowy bal dla dzieci, organizowany z myślą o najmłodszych już nie po raz pierwszy. Był to jeden z najbardziej magicznych i tajemniczych wieczorów w roku, gdzie dzieci poprzebierane za różne postacie z bajek, tańczyły na parkiecie w rytm znanych dziecięcych hitów.

Na powitanie każde dziecko otrzymało słodką niespodziankę, następnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.„Popularne postacie bajkowe„, nagrody laureatom wręczyła  Agnieszka Pyrchla – wiceprezes Stowarzyszenia CASTOR , fundatora nagród. A później już tylko zabawa, konkursy i  tańce poprowadzone przez Oliwię z Fabryki Radości.Pod koniec zabawy rozstrzygnięto jeszcze jeden konkurs na najciekawszy strój i tym samym wybór króla i królową balu. W tym roku królową balu została Liliana Kania i królem balu  Gracjan Przeklasa ,koronacji i wręczenia nagród dopełniła fundatorka radna gminy Wierzchosławice Jolanta Rodak. Atrakcją dla dzieci było też czarodziejskie malowanie twarzy, wykonywane przez Wiolettę Kwiecień i Ewę Górczyk, którym serdecznie dziękujemy. Dopełnieniem zabawy były dziecięce  skoki i fikołki na dmuchawcach przygotowanych przez Fabrykę Radości. Bal odbył się w magicznej atmosferze, sali wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzyczkach, bardzo radośnie , hucznie i zabawnie. A teraz przyszło jedynie czekać na kolejny bal.

Impreza zorganizowana i sponsorowana przez : Stowarzyszenie CASTOR, Sołtysa wsi i Urząd Gminy Wierzchosławice.

fot. Paulina Pyrchla


fot. Monika Kwiecień


 

Zapraszamy dzieci na Kostiumowy Bal Andrzejkowy  w dniu 22 listopada br. o godz. 15.30 w Domu Kultury w Bobrownikach Małych.

 

bal andrzej

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *