Święto Mamy, Taty i Dziecka – Bawiliśmy się razem

dzień dzuiecka

 

W Domu Kultury w Bobrownikach Małych w dn. 28 maja br. odbyła się impreza z okazji Dnia Mamy ,Taty i Dziecka.

Na scenie pierwsi zaprezentowali się uczniowie kl.OA Szkoły Podstawowej w Rudce, klasę przygotowała i poprowadziła wychowawczyni Maria Padło, której dziękujemy za współpracę. Mali artyści dostarczyli mnóstwo wzruszających chwil , widownia nagradzała ich gromkimi brawami były piosenki, wierszyki i życzenia skierowane do obojga rodziców. Wystąpili także aktorzy z Teatru MASKA z Krakowa w  spektaklu pt. „Skradzione mądrości” pokazali jak niezwykły wpływ ma na dzieci obcowanie z literaturą , opowieść pełna humoru i akcji uzmysłowiła dzieciom, że każda przeczytana książka jest prawdziwą przygodą. Jak zawsze dużym powodzeniem cieszyło się malowanie buziaków dzieciom, dmuchane zjeżdżalnie oraz kącik smakosza – łasucha. Zabawa była przednia zarówno dla dzieci jak i  rodziców. Miło nam było , że w tym rodzinnym dniu odwiedził nas Wójt gminy Wierzchosławice Zbigniew Drąg z rodziną. Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji imprezy naszej bobrowskiej młodzieży na którą zawsze możemy liczyć: Wiolettcie Kwiecień, Joannie Golec, Paulinie Pyrchla, Aleksandrze Pyrchla, Monice Kwiecień, Tomaszowi Seremetowi. Dziękujemy za pomoc organizacyjną  Urzędowi Gminy Wierzchosławice, Oliwii Rybskiej z „Fabryki Radości”.


fot. Paulina Pyrchla

fot. Monika Kwiecień


Zapraszamy całe rodziny  do wspólnej zabawy z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka w sobotę, 28maja, o godz. 15.00 w Domu Kultury w Bobrownikach Małych.


W programie:

występ  artystyczny w wykonaniu uczniów  kl. O ze Szkoły Podstawowej w Rudce, spektakl pt. „Pod starym Wawelem przygód bez liku” w wykonaniu aktorów Teatru MASKA z Krakowa.

Ponadto:

dmuchany zamek i zjeżdżalnia, malowanie buziek, tańce wywijańce, kącik smakosza-łasucha, kiermasz wypieków domowych.

Organizatorzy: Sołtys i Rada Sołecka Bobrownik Małych, Stowarzyszenie CASTOR

Partnerzy: Urząd Gminy Wierzchosławice

Serdecznie Zapraszamy

święto mamy

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *